logotyp
Login

Fotogalerie ubytování v penzionu U Venduly

U Venduly

Penzion a restaurace U Venduly Penzion Restaurace  Pohled z parkoviště  Cedule kuchaříka Domácí česká kuchyně  Česká kuchyně  Můžete si zakoupit pohled z našeho penzionu

Venkovní a vnitřní prostory

Terasa restaurace U Venduly Terasa restaurace U Venduly Terasa restaurace U Venduly Dětské hřiště penzionu u Venduly Dětské hřiště penzionu u Venduly Restaurace U Venduly  Restaurace U Venduly  Restaurace U Venduly

Parkoviště

Parkoviště  Penzion U Venduly

Ubytování

4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj pohled s předsíňky4-lůžkový pokoj vlastní koupelna na pokoji4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj pohled s předsíňky4-lůžkový pokoj vlastní koupelna na pokoji4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 4-lůžkový pokoj pohled s předsíňky4-lůžkový pokoj vlastní koupelna na pokoji4-lůžkový pokoj pokoj s dětskou palandou4-lůžkový pokoj pokoj s dětskou palandou4-lůžkový pokoj pokoj s dětskou palandou4-lůžkový pokoj pokoj s dětskou palandou4-lůžkový pokoj pohled s předsíňky4-lůžkový pokoj vlastní koupelna na pokoji3-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 3-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 3-lůžkový pokoj Penzion U Venduly 3-lůžkový pokoj vlastní koupelna na pokoji3-lůžkový pokoj vlastní koupelna na pokojipenzion chotba Penzion U Venduly penzion chotba schodištěpenzion chotba schodištěpenzion chotba ke kuchyňcepenzion kuchyňka společná kuchyňka

Penzion u Venduly

Jídelní lístek - hotová jídla

Svíčková na smetaně, houskový knedlík

Plněný bramborový knedlík uzeným, zelí, cibulka

Hovězí guláš, houskový knedlík

Hovězí zadní, brambor, tatarská omáčka

Rajská omáčka, hovězí zadní,těstoviny

Játra na slanině, rýže

Ovocné borůvkové knedlíky, cukr - skořice

Smažené žampioný, brambor, tatarská omáčka

Penzion u Venduly

Kontakt

Drahomíra Kozová
Štefánikova 1094
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Navštivte v našem okolí

Pevnost Josefov

Jméno získala pevnost po svém zakladateli. Dne 3.října 1780 dohlédl císař Josef II. na položení základního kamene. To se jí ještě říkalo Ples. Tak se nazývala obec, která zde stávala před stavbou. Přejmenována byla až po císařově smrti.

Betlém (Kuks)

Areál Nového lesa u Kuksu, neboli Betlém v Novém lese je unikátní ukázkou barokního sochařství 18. století. V areálu lesa najdeme barokní sochy a reliéfy vytesané do okolních skal. Areál je nazýván také Betlémem podle nejvyhledávanějšího sousoší a to Betlému.

Babiččino údolí - zámek Ratibořice

Oblast kolem Ratibořic vešla do dějin slávy především díky spisovatelce Boženě Němcové. Silný a zároveň prostý příběh o babičce jasně vykreslil krásu a vznešenost kraje, ležícího v okrese Náchod.

Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové nad Labem

Návštěvníkům jsou k dispozici plavecké bazény a brouzdaliště, mnohá hřiště v areálu zajišťují návštěvníkům bohaté sportovní vyžití.

Zámek Kuks

Kuks samotný je nejvíce proslulý barokními sochami M. B. Brauna a někdejším lázeňským areálem. Okolí je proslulé krásnou přírodou, historickými a uměleckými památkami a tím i bohatými možnostmi pro výlety, odpočinek a zábavu.

Přehrada - Les Království

Když se řekne přehrada, mnohý člověk si asi představí mohutné ošklivě šedé betonové monstrum jehož základní funkcí je zadržovat vodu. Avšak není tomu tak u přehrady na Labi nedaleko Dvora Králové zvané Les Království (je možné se setkat s názvy Těšnov, Bílá Třemešná). Tato přehrada dokonale spojuje technické řešení s estetickou stránkou stavby

Jánské Lázně - lanovka na Černou Horu

Kabinková lanovka Černohorský Express v provozu od 8.30 do 16.00, jednotlivá jízda v 17.30. Dále v provozu 4-sedačka Protěž a 4 vleky.

Obří akvárium v Hradci Králové

ENVI DŮM s Obřím akváriem v samém centru Hradce Králové má svým návštěvníkům nabídnout bezprostřední kontakt s tropickou přírodou, chvíle odpočinku a sportu. Obří akváriumŽ bylo otevřeno v roce 1998 jako první veřejné akvárium ve střední a východní evropě. Jedná se o největší sladkovodní akvárium.

ZOO - Safari

Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a sny si částečně plnili, když vás rodiče vzali o víkendu do zoo. V ZOO Dvůr Králové vás čeká tajuplná Afrika, aniž byste museli cestovat přes devatero hor a devatero řek.

 login-
HOME - Ubytování Dvůr Králové nad Labem u ZOO. Penzion U Venduly.
Telefon: +420 605 097 601
e-mail: penzionuvenduly@seznam.cz

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign